Mérnök

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunavarsány (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 17.
Várható kezdés: 2019. március 01.

Mérnök kerestetik Dunavarsányba.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Preferáltan gépészmérnök (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
- Legalább 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
- Határozott, magabiztos, proaktív személyiség
- Jó elemző és probléma megoldó képesség
- Rugalmasság, pozitív hozzáállás
- Középfokú, aktív angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek/MS Office (Excel, Power Point) ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

- Hasonló területen szerzett tapasztalat (gyártó nagyvállalat)
- Géptervezői, automatizálási ismeretek
- AutoCAD, SolidEdge ismeret

Feladatok

Feladatok:

- Fejlesztési javaslatok tétele, kidolgozása, megvalósítása, termelésbe történő bevezetése, akár külső cégek bevonásával (kapacitás növelés, minőség javítás, költség csökkentés céljából)
- Prezentációk, dokumentációk készítése
- Termelés-támogatás berendezés oldalról (gépmegállás esetén rövidtávú hibaelhárítás, probléma okának feltárása, megoldási javaslatok tétele, kidolgozás, előkészítés /hosszabb távú projektek/, stb.)
- Gépmódosításokhoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése (prezentációk, gép-paraméter adatbázis kezelése, munkautasítások)
- Beszállítókkal (gépgyártó cégek, utility kivitelező cégek) történő együttműködés, kapcsolattartás
- 2D-s rajzok, 3D-s modellek elkészítése alkalomszerűen
- Gép beszerzés (gyártatás beszállítókkal, gyártás és telepítés menedzselése)
- Gép ellenőrzés és átvétel