Képzési koordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. február 17.
Várható kezdés: 2019. március 01.

Felnőttképző központba képzési koordinátor pozícióba álláslehetőséget kínálunk a felsorolt feltételekkel!

Elvárások a jelölttel szemben

Az álláshoz tartozó elvárások:

- középfokú végzettség (érettségi)
- magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel)
- kiváló kommunikációs készség
- önálló munkavégzés, alkalmazkodó képesség

  • Nincs -

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- azonnali munkakezdés
- adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat

Feladatok

Legfőbb feladatok:

- képzési adminisztrációs feladatok, dokumentumok kezelése
- tanulókkal való kapcsolattartás emailben, telefonon és személyesen

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott email címre:

feherilona@matrixoktatas.hu

Állás típusa: Teljes munkaidő