Titkársági munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 08.
Várható kezdés: 2019. április 01.

Gyere, dolgozz velünk!

Mosolygós, mindenre figyelmes és rendszerető kollégánkat keressük titkársági munkatárs munkakörbe.

Az idén 25 éves Szinergia Kft. egyéneket és szervezeteket támogat hatékonyabb működésük érdekében.

Ha csatlakozol hozzánk, számunkra te adhatod meg azt a háttértámogatást, amellyel hatékonyabban tudnak működni tréner, tanácsadó és képzésszervező kollégáink.

Elvárások a jelölttel szemben

Ideális munkatársunkra jellemző, hogy:

rendszerető és van szépérzéke: fontos, hogy a rendezett, vendégek fogadására alkalmas irodai miliő kialakításában és fenntartásában számíthassunk rád
kedves és figyelmes: mert sok vendégünk érkezik hozzánk tréningre, tanácsadásra
precíz: a képzések előkészítése során adódó feladat lehet az adminisztráció vagy az eszközök, anyagok összekészítése, sokszorosítása, a határidők betartása mellett
proaktív: mi nem mindig vesszük észre, ha fogyóban a kávé, tea és a csemegeuborka a hűtőből, illetve ha szomjaznak az irodában található növények
jó problémamegoldó: ha váratlan helyzet adódik, rögtön a megoldáson töri a fejét
felhasználói szinten magabiztosan használja a számítógépes, irodai alkalmazásokat

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok, amikben számítunk Rád:

általános irodafenntartási és titkársági feladatok: irodaszer és egyéb fogyó eszközök rendelése
vendégek fogadása, telefon kezelése
postázás és egyéb ügyintézés
képzési asszisztencia: képzések előkészítése, adminisztráció
rendezvények, csapatépítők operatív szervezése

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a baranyai.melinda@szinergia.hu címen, leveledben tüntesd fel bérigényedet.

Határidő: 2019. március 8.