Pénzügyi gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 04.
Várható kezdés: 2019. március 18.

Szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni és érdeklődsz a pénzügy iránt? Akkor ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

Európa legnagyobb teljeskörű disztribúciós és ellátási lánc menedzsmenttel foglalkozó partnerükhöz keresünk lelkes, tanulni vágyó pénzügyes diákokat.

Elvárások a jelölttel szemben

  • folyamatban lévő felsőfokú nappali tanulmányok;
  • magabiztos Excel ismeret;
  • precíz munkavégzés, monotóniatűrés.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • pénzügy területén folytatott tanulmányok vagy nyitottság a terület iránt;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Feladatok

  • számlázási feladatok ellátása;
  • iktatások elkészítése;
  • hozzá kapcsolódó adminisztrációs feladatok.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között, heti minimum 25 óra vállalása hosszú távon.