Vendégkoordinátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 11.
Várható kezdés: 2019. március 25.

Vendégkoordinátort keres a Hostie.

Hosszútávra, változó munkabeosztással, teljes munkaidőre, heti 40 órában keresünk kollégát.

Csapatunk külföldi és hazai turisták fogadásáért és vendégül látásáért felel a vendégek maximális kényelmét szem előtt tartva. A munkavégzés a belvárosi irodánkban (Bajcsy-Zsilinszky út és Andrássy út kereszteződésénél) és kisebb részben az V-VI-VII-IX. kerületi szálláshelyeken történik. Ha magabiztosan írsz és beszélsz angolul és élveznéd, hogy külföldiek itt-tartózkodásában segítesz, a cégünknél dolgozó többi kolléga munkáját szervezed és irányítod, akkor jelentkezz!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

Aktív, magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás (mert 95%-ban külföldi vendégek érkeznek),
Változó időbeosztású munkarendhez való alkalmazkodás (pl. hétvégi és ünnepnapi munkavégzés),

Proaktív, különösen talpraesett személyiség - munkájára igényes, lelkiismeretes attitűd,
Közvetlen, barátságos és kedves személyiség - nem feltétel, de előny francia, olasz vagy spanyol nyelv ismerete
előny a B kategóriás jogosítvány

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előny francia, olasz vagy spanyol nyelv ismerete
Előny a B kategóriás jogosítvány

Feladatok

Feladatok:

Az egyes napok teljes körű szervezése, kézben tartása.
A foglalások és az online szálláshely-közvetítő oldalak profiljainak kezelése.
A vendégek telefonhívásainak fogadása, emailjeik megválaszolása.
A vendégfogadást, ágynemű-cserét, takarítást végző kollégák irányítása és a beosztásaik elkészítése.
A vendégek felől érkező kérések és problémák fogadása, azok elhárítása, szerelők és karbantartók munkájának irányítása.
Szálláshelyek üzemeltetésével kapcsolatos adminisztratív teendőkben való közreműködés: számlázás, vendégkönyv-nyilvántartás, dokumentumkezelés.

Fizetés:
Átlagon felüli fix havi bér.

Munkakezdés ideje:
Azonnal vagy minél hamarabb.

Emailben önéletrajzzal, rövid bemutatkozással és fizetési igény megjelölésével az allas@hostie.hu email címen.