Adatbázis kezelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 11.
Várható kezdés: 2019. március 25.

A MAGYAR ÉLELMISZERBANK EGYESÜLET FUNDRAISING ÉS ADATBÁZIS-KEZELŐ MUNKATÁRSAT KERES

Elvárások a jelölttel szemben

Szakmai kompetenciák:

Felsőfokú gazdasági végzettség
2 év szakmai tapasztalat (PR, kommunikáció vagy adatbázis menedzsment területen) MS Office alkalmazások, excel adatbázis kezelés, web oldal menedzsment ismeret (CMS)
CiviCRM rendszer ismeret előny
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Sales tapasztalat előnyt jelent

Szoft kompetenciák:

Önállóság, szisztematikus problémamegoldás és elemzés
Pontosság, nagyfokú precizitás, megbízhatóság
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
Webes felületek, közösségi platformok ismerete, managementje
Projekt menedzsment képesség, jó szervezőkészség
Ügyfél orientáció, meggyőzőkészség
Eredmény és minőségközpontúság
Rugalmasság, alkalmazkodó képesség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

Rábízott adminisztrációs, fundraising és kommunikációs folyamatok koordinációja (CRM, FB, Web..)
Adatbázisok építése, fejlesztése, aktualizálása
Statisztikák, elemzések készítése
Adatbázis menedzsmentre épülő fundraising folyamatok kivitelezése
e-dm kampányok tervezése, kivitelezése (koncepció, célcsoport szegmentálás, elemzés, szövegírás, CRM management, follow up, elemzés, stb..)
Kommunikációs felületek kezelése (FB, weboldal, Instagram, LinkedIn..)
Szövegírás: storytelling, közlemények, cikkek, e-dm-ek, hírlevelek
Időszakosan sales feladatok ellátása (fundraising projektek keretében)
A munkatársnak a külső kapcsolatok igazgatónak riportol

Jelentkezésedhez az allas@elelmiszerbank.hu címre küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével együtt, illetve egy motivációs levelet - de légy szíves ne egy olyan standard verziójút, amit minden cégnek el lehetne küldeni, inkább legyen rövid, ne legyen benne semmi felesleges köntörfalazás, viszont legyen benne a lényeg, hogy miért gondolod, hogy Te vagy a legjobb jelölt az állás betöltésére – mi cserébe azt ígérjük, hogy tényleg elolvassuk, amit írtál