Repülőgép villamosmérnök

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 11.
Várható kezdés: 2019. április 01.

A hazai és nemzetközi piacon egyaránt jól ismert repülőgép karbantartással foglalkozó vállalat, csapatába szakembert keres az alábbi munkakör betöltésére:

Repülőgép villamosmérnök(Aircraft Engineer – Avionics and Electrical Systems)

Elvárások a jelölttel szemben

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

Felsőfokú szakirányú végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret;
Angol (műszaki és/vagy középfok)

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

Típustanfolyam (A320, B737, B757 vagy B767 típusok valamelyikén)
Repülőműszaki gyakorlat

Feladatok

A leendő munkatárs feladatai:

Az Aeroplexhez szerződött légitársaságok repülőgépeinek avionikai és elektromos rendszerein és berendezésein végrehajtandó munkákra vonatkozóan:

Időszakos karbantartások előkészítése
Javítási tevékenységi utasítások készítése
Karbantartáshoz, hibajavításhoz mérnöki asszisztencia
Gyártókkal, javító bázisokkal, légitársaságok képviselőivel való kommunikáció
valamint

A vállalat működéséhez szükséges, a szakmai kompetenciájába tartozó mérnöki feladatok ellátása

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük az alábbi címre juttassa el:

Aeroplex Kft. Humán Központ
1185 Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér
Email: human@aeroplex.com