Irodavezető, pénzügyi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 11.
Várható kezdés: 2019. április 01.

IRODAVEZETŐ / PÉNZÜGYI MUNKATÁRS kerestetik (teljes munkaidő) az Építészfórum Kft.-hez.

Budapest VI. kerületébe.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

-legalább középfokú végzettség
-rugalmas hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség, pontos munkavégzés, nagyfokú precizitás
-határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
-magas szintű számítástechnikai ismeretek, megbízható Excel tudás
- szükséges tapasztalat: 5-10 év

  • Nincs -

Előnyt jelent

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

-legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség
-angol nyelvtudás

Feladatok

FELADATOK:

-a szerkesztőség napi adminisztrációs feladatainak elvégzése
-pénzügyi nyilvántartások, kimutatások készítése és kezelése, egyeztetés a könyveléssel
-vevői számlák kiállítása
-beérkező számlák kezelése, tartalmi és számviteli ellenőrzése, előkészítése könyvelésre, programba való felvezetése, rendszerezése, havi könyvelési anyag összeállítása

-munkaügyi nyilvántartások vezetése – szabadságok, jelenléti ívek, EKHO nyilvántartás
-szerződések kezelése, nyilvántartása, scannelése
-internetbank kezelése, utalások bonyolítása, banki ügyintézés
-házipénztár kezelése
-levelezés, postázás
-határidők nyilvántartása
-rendezvényszervezési feladatok
-pályázatok figyelése, készítése, benyújtása és elszámolása
-álláshirdetések kezelése;
-a weboldal felhasználói regisztrációinak kezelése
-az értékesítő munkájának támogatása
-irodabérlettel kapcsolatos ügyintézés
-irodai rend fenntartása, irodaszerek beszerzése, figyelem a géppark működésére, kapcsolattartás a szerver- és rendszergazdával és egyéb szolgáltatókkal
-vendégek fogadása

Jelentkezéseket az agnes.csakany@epiteszforum.hu e-mail címre várjuk!