Bolti munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 12.
Várható kezdés: 2019. április 01.

A Bónusz Brigádban azért dolgozunk, hogy Partnereinknek új vevőket hozzunk és növeljük a forgalmukat, ismertségüket. Vásárlóinknak olyan felületet kínálunk, ahol szolgáltatások, utazások vagy termékek vásárlásával gyűjthetnek élményeket. Az elmúlt 8 évben Magyarország piacvezető vállalkozásai közé nőttük ki magunkat. További sikereink eléréséhez most olyan

Bolti munkatársat

keresünk lendületesen fejlődő, energikus csapatunkba, aki elkötelezett ügyfélközpontúsággal biztosítja, hogy a Bónusz Brigád vásárlói elégedetten távozzanak a Duna Plázában található Brigád Boltból.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:

• van minimum középfokú végzettséged;
• szereztél már hasonló területen tapasztalatot;
• ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezel;
• a problémamegoldás a lételemed;
• magas fokú stressz tűrő képességgel rendelkezel;
• megbízhatóan, felelősségteljesen, precízen és önállóan végzed a munkádat;
• lendületes, optimista és segítőkész személy vagy, akivel könnyű együttműködni

  • Nincs -

Feladatok

Új munkatársunk teendői:

• vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása;
• gyors, precíz, felelősségteljes pénztármunka;
• reklamációk kezelése és problémamegoldás;
• vásárlási folyamatok végigkövetése

Ha felkeltettük érdeklődésedet, és szeretnéd Te magad erősíteni a Brigád csapatát, fényképes önéletrajzodat a cv@bonuszbrigad.hu címre várjuk. Jelentkezésedben kérjük a fizetési igényed feltüntetését, illetve a megpályázott pozíció megnevezését.