Online marketinges

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 13.
Várható kezdés: 2019. április 01.

Online marketingest keresünk!

Romkocsma, szabadidőpark, külföldi turisták szórakoztatása, party hajó és ez csak egy pár dolog azok közül, amivel foglalkozunk.

Elvárások a jelölttel szemben

Amire mindenképp szükséged lesz:

Google Ads és Facebook Ads platformok legalább alapszintű ismerete
Jó fogalmazókészség és stílusérzék
Képszerkesztő programok legalább alapszintű ismerete
Angol nyelvtudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Ami előnyt jelent:

Social media menedzsment tapasztalat
Sales-centrikus online marketing tapasztalat
Analitikus hozzáállás
Marketing szemléletmód
Vásárlási pszichológia ismeretek
Szövegírási tapasztalat magyar és angol nyelven
Képszerkesztő és egyéb grafikai programok magabiztos használata (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

Feladatok

Amik a feladataid lesznek:

Google Ads kampányok tervezése és kezelése
Facebook Ads kampányok tervezése és kezelése
Átfogó online marketing stratégiák kialakítása
Kreatív anyagok előállítása a kampányokhoz
Sales-centrikus szövegírás

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelöléssel az jobs@wlrp.eu e-mail címre várjuk.