Uszodatechnikai szerelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: távmunka
Jelentkezési határidő: 2019. március 12.
Várható kezdés: 2019. április 01.

25 éve úszómedencék kivitelezésével foglalkozó vállalkozás keres kollégát.

Elvárások a jelölttel szemben

Fontos:

- Tanulékonyság
- Nyitottság a modern technológiák elsajátítására
- Megbízhatóság
- Precizitás
- Terhelhetőség
- Erős műszaki affinitás
- Kézügyesség
- Nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
- Csapatmunkában való együttműködés
- Precíz, tiszta munkavégzés
- Kulturált megjelenés és viselkedés.

Feltétel:
- B kategóriás jogosítvány

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

Uszodatechnikai, vízgépészeti, csőszerelői gyakorlat, illetve villanyszerelői és vízszerelői végzettség.

Feladatok

Medencék csövezése (PVC csövekkel), gépészeti szerelése, valamint üzemeltetési, karbantartási, vízkezelési, téliesítési és szervíz feladatok.

Munkavégzés helye:
Rugalmas munkavégzési hely Magyarország területén

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fizetési igényével ellátott fényképes önéletrajzát a medence@karolyikert.hu e-mail címre.