Account sales manager

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 19.
Várható kezdés: 2019. április 01.

Account Sales Managert keresünk!

Szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, ami ugyanolyan színes és lüktető, mint Budapest? Jó lenne egy olyan médiumhoz tartozni, amely több, mint 10 éve otthon van a fővárosban, és első kézből ajánlja és mutatja meg a város legjobb helyeit és programjait? Magazinunk vásárlóképes célcsoportra targetál, online weboldalunk folyamatosan erősödik. Visszatérő, elégedett ügyfelekkel dolgozunk, ami a hitelességünket dedikálja.

De még mindig maradt olyan piaci szegmens, ami csak Rád vár !

Funzine tevékenységei: kiadványok készítése, terjesztése, saját honlap üzemeltetése, tartalomgyártás, rendezvényszervezés, videós tartalmak készítése

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Min. 2-3 éves értékesítői tapasztalat
• Kiváló kommunikációs, prezentációs képesség
• Magabiztos, határozott fellépés
• Szervező- és problémamegoldó készség
• Kreativitás

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

• A Funzine Média szolgáltatásainak, médiafelületeinek értékesítése
• A partnereinkkel fennálló kapcsolatok magas szintű ápolása
• Új partnerek felkutatása, ügyfélkör bővítése, szponzorszerzés
• Ügyfélkezelés, kapcsolattartás
• Személyes tárgyalásokon való részvétel, cégbemutatás, prezentáció
• Ajánlatírás
• Értékesítési tervek megvalósítása
• A cég belső csoportjaival való intenzív kapcsolattartás, együttműködés

Munkavégzés helye:
Budapest, Kálvin tér

Jelentkezésedet fényképes Magyar nyelvű CV-vel és fizetési igényed megjelölésével várjuk a hr@funzine.hu címre! Tárgy: Account Sales Manager