Üzletvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 19.
Várható kezdés: 2019. április 01.

Saját üzletet adunk Neked! - Leendő Üzletvezetőnket keressük!

FIGYELEM: A hirdetés kizárólag azoknak szól, akik szívesen vezetnének egy saját éttermet, szeretik a kihívásokat, tudnak és akarnak is dolgozni és nagy fejlődési lehetőséget szeretnének kapni! Nem kell feltétlen, hogy üzletvezetői tapasztalattal rendelkezz!

Téged keresünk, ha ambiciózus vagy, vágysz a fejlődésre és épp a karrierépítés küszöbén állsz. Folyamatosan bővülő cégcsoportunkban számos területen szerezhetsz tapasztalatot és kamatoztathatod is nálunk rövid időn belül!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

· Számítógép és egyéb technikai eszközök készségszintű használata
· Kiemelkedő problémamegoldó képesség
· Rugalmasság és dinamikus munkavégzés
· Rendszerorientált gondolkodás
· Alapfokú angoltudás
· Excel, word felhasználói tudás

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - alapfok

Előnyt jelent

Előny:

· Grafikai szoftver ismerete
· Üzletvezetői tapasztalat
· Vendéglátásban szerzett tapasztalat
· 11. vagy 22. kerületi lakosok

Feladatok

Feladatkör:

· Üzemeltetési folyamatok teljes körű koordinálása
· Beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések
· Munkafolyamatok kialakítása és irányítása
· Emberek irányítása és feladatok kiosztása
· Akár több fős csapat vezetése
· Komplex értékesítési folyamatok kidolgozása
· és ami a legfontosabb: profit termelése!

Ha érzed magadban a motivációt és megállnád a helyed igazi üzletvezetőként vagy csapatkoordinátorként, akkor jelentkezz most!
Küldd el önéletrajzod és motivációs leveled fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: info@kolbaszbox.hu

Tárgy: Vezető leszek!