Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Alsónémedi (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. március 19.
Várható kezdés: 2019. április 01.

Logisztikai partnerünkhöz ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT keresünk azonnali kezdéssel.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-középfokú végzettség;
-Excel ismeret;
-pörgős, terhelhető, rugalmas személyiség;
-ügyfélorientált gondolkodásmód;
-precizitás és jó problémamegoldó képesség;
-B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű a napi bejáráshoz.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

-logisztikában vagy hasonló területen szerzett tapasztalat;
-az angol nyelv középfokú ismerete.

Feladatok

Főbb feladatok:

-ügyfélszolgálatra beérkező hívások fogadása, e-mailek megválaszolása;
-bejövő ügyféligények feldolgozása;
-ügyfél-elégedettség mérése, riportok, statisztikák elkészítése;
-együttműködés a cég operatív területeivel;
-nemzetközi és belföldi visszáruk kezelése.

Egyéb információk:

-munkavégzés helye: Alsónémedi;
-munkavégzés ideje: heti 40 órában.

-Jelentkezés: csaszi.aletta@produkteam.hu e-mail címen