Dolgozz a Glamour-napokon luxus kozmetikumokkal!

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 03.
Várható kezdés: 2019. április 10.

Van kedved megismerni a Glamour-napok másik oldalát? Szívesen dolgoznál luxus kozmetikai termékekkel? Gyere, és dolgozz velünk az év legkedveltebb szépségnapjain az ország különböző pontjain.

Elvárások a jelölttel szemben

Feltétel:

  • legalább napi 4 óra és minimum két nap vállalása;
  • 16 életév betöltése és nappali tagozatos jogviszony.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • mind a három nap vállalása.

Feladatok

Feladatok:

  • dekorkozmetikai- és illatmárkák termékeinek utántöltése;
  • állványokon és displayeken lévő termékek figyelése, felöltése;
  • termékek rendszerezése.

Munkavégzés helye: Budapest, Pécs, Szombathely.

Munkavégzés ideje:  2019.04.10-2019.04.12. szerdától péntekig, 10:00-18:00 vagy 12:00-16:00

Fizetés: bruttó 1450 Ft/óra

Jelentkezés: http://melo-depo.hu/jelentkezes/481/budapest-diakmunka-dolgozz-a-glamour-napokon-luxus-kozmetikumokkal-320-3-2019-03