Csomagolói munkalehetőség nyugdíjasoknak

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 26.
Várható kezdés: 2019. április 01.

Csomagolói munkakörbe keresünk öregségi nyugdíjasokat vagy 40 éves szolgálati idő utáni nyugdíjasokat.

Gyorsan fejlődő 100%-ban magyar, tisztítószereket gyártó partnercégünk, bővítené csapatát a megnövekedett piaci igények kiszolgálásának érdekében.

Az új munkatárs a magas minőségű természetes összetevőket tartalmazó új mosó- és öblítőszercsalád gyártási folyamatában nyújtana segítséget.

Elvárások a jelölttel szemben

  • min. 2-3 nap vállalása egy héten;
  • önálló munkavégzés;
  • monotonitástűrés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

  • dobozok hajtogatása;
  • félkész termékek ellenőrzése a gyártósoron;
  • termékek dobozokba helyezése.

Órabér: bruttó 1350 Ft/óra

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:00-15:30 között, heti minimum 2-3 nap vállalásával, hétről hétre készülő beosztás.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós (tömegközlekedéssel jól megközelíthető, a környező településekről céges buszt is biztosítunk)

Jelentkezés az alábbi linken az űrlap kitöltésével: http://orokifjak.melodepo.hu/?ma=7119