Partnervállalati referens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 08.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Partnervállalati referenst keresnek fix bérrel.

Elvárások a jelölttel szemben

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Felsőfokú végzettség
-Középfokú, aktív német és/vagy angol nyelvtudás (a munkavégzés alapvető feltétele)
-Kiváló kommunikációs készség és ügyfélorientált gondolkodásmód
-Jó munkabírás, terhelhetőség
-Precíz munkavégzés, csapatszellem
-Word, Excel, Outlook, Power Point, Internet felhasználói szintű ismerete
-Jó problémamegoldó készség

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban
  • Német - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

-Értékesítési és/vagy marketing, illetve termékmenedzsment területen szerzett tapasztalat
-Multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat
-Jogosítvány

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

-A meglévő és új partnervállalatokkal összefüggő háttérmunkák, adminisztratív feladatok teljesítése
-E-mailek feldolgozása, statisztikák készítése
-Új szerződések, szerződésmódosítások feldolgozása
-Kintlévőség kezelés
-Ügyfelekkel és a központi munkatársakkal történő kapcsolattartás
-A mindenkori KKV projektek és programok feladatainak végrehajtása
-Kommunikációs anyagok fordítása

Munkavégzés helye:

1143 Budapest, Stefánia út 101.

Egyéb juttatások:
-cafeteria

Várjuk a jelentkezők magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a sara.csillag@myworld.com email címre