Irodai adminisztrátor

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 07.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Budapest XI. kerületi vegyiárú, édesség nagykereskedés keres irodai adminisztrátort.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSAINK:
 magabiztos word, excel ismeret
 gyors és hatékony munkavégzés
 precízség, pontosság és feladat centrikus hozzáállás
 megbízható, lojális és diszkrét személyiség
 jó kommunikációs és szervező készség
 irodai munkakörben eltöltött tapasztalat
 minimum középfokú végzettség

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNY:
 nyelvismeret angol vagy német

Feladatok

 szerződések, dokumentumok rögzítése és lefűzése
 pénzügyi és HR munkatársak munkájának adminisztratív támogatása
 kommunikáció a csapat és vezetőség között
 táblázatok, kimutatások szerkesztése, elemzése (Word, excel)
 szolgáltatókkal való kapcsolattartás
 nyilvántartások készítése, naprakészen tartása
 internetes oldalak kezelése, adatok feltöltése
 egyéb szervezési és adminisztrációs feladatok

Fényképes önéletrajzos a következő email címre várjuk: arklubkonyveles@arklub.hu