Gyártó-szerelő munkatárs – műhely munka

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 14.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Egyedi és kis szériás világítástechnikai berendezések gyártása, összeszerelése céljából keresünk gyártó-szerelő munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-Alapvető világítástechnikai tapasztalat, világítástechnikai alkatrészekkel, fa, fém, műanyag alapanyagokkal kapcsolatos anyag és gyártástechnológiai ismeret.
-Jó kommunikációs készség.
-A határidők pontos betartása, rugalmasság és terhelhetőség.
-Jó alkalmazkodó képesség az új kihívásokhoz, a csapatban történő munkavégzéshez.

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

-Tervek és mintadarabok alapján alkatrészek gyors és pontos elkészítése, összeszerelése.
-Önálló feladatok végzése egy projekten belül.
-Folyamatos egyeztetés a projektben résztvevő kollégákkal.

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület, Váci út
(Újpest-városkapu metróállomástól 10 percre)

A fényképes önéletrajzot, (max. 2 oldal) és korábbi munkákat bemutató portfóliót (max. 5 MB) PDF formátumban várjuk az info@konkret.design címre, Molnár Zoltán részére címezve.