Irodai asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 14.
Várható kezdés: 2019. április 22.

Irodai asszisztenst keresünk. Európa egyik legdinamikusabban fejlődő repülőtéri transzfert kínáló cégcsoportja, amely légitársaságok utasait szolgálja ki, keres új kollégát irodai asszisztensi pozícióba teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel. A munkavégzés helye Budapest 3. kerülete.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Haladó szintű Office programok ismerete (Excel)
• Proaktív gondolkodás, önálló probléma megoldás
• Megbízhatóság, határozottság

  • Nincs -

Feladatok

A sikeres pályázó feladatai:

• Számlák készítése
• Szerződések előkészítése
• Pénzügyi nyilvántartások vezetése, számlák, szerződések iktatása, kezelése

• Havi könyvelési anyag leadásának előkészítése
• Havi/ éves zárási feladatokban való aktív részvétel
• Jelenléti ívek és munkaidő-elszámolás elkészítése, szabadságok nyilvántartása
• Postai ügyintézés, levelezés bonyolítása
• Fénymásolás, egyéb általános asszisztensi és adminisztrációs feladatok
• Irodai beszerzések ügyintézése
• Partnerekkel való kapcsolattartás

Amennyiben szeretne egy fiatal dinamikus csapat tagjaként dolgozni, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével a következő e-mail címre: job@plusairsolutions.com