Ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 14.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Internetes csomagküldő kiskereskedelmi vállalkozás keres teljes munkaidőben ügyfélszolgálati munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

 gyakorlott, magabiztos számítógép használat (MS Outlook, Word, Excel)
 gyors, precíz munkavégzés, rugalmasság
 kiváló kommunikációs készség
 vevő-és megoldásközpontú gondolkodásmód
 önálló munkavégzés
 monotonitástűrő képesség, empatikus képesség

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNYT JELENT:

 integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
 ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

 vevőkkel történő kapcsolattartás emailben
 vevői kérdések megválaszolása
 vevői rendelések követése, vevői kérésre tájékoztatás rendelés állapotáról
 visszáruk rögzítése
 panaszkezelés, garanciális ügyek intézése
 adminisztrációs feladatok visszáruk, panaszok kezelése kapcsán
 kimenő bizonylatok kiállítása (szállítólevél, számla)
 átvevőponton vevőkkel való személyes kapcsolattartás, vevők kiszolgálása

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XIII. kerület, XI. kerület

A fényképes önéletrajzokat a penzugy@montonelli.com email címre várjuk a bérigény megjelölésével.