Raktárvezető-helyettes

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 15.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Fontos számodra , hogy megbízható és stabil munkahelyen dolgozz?

Bővülésünk kapcsán a következő pozícióra keresünk munkatársat: Raktárvezető-helyettes

A Perfect Nails Magyarország egyik piacvezető műköröm alapanyagokat gyártó és forgalmazó hálózata. Vállalati filozófiánk alapját a vevő- és minőségközpontú kiszolgálás alkotja. Célkitűzésünk, hogy minden vásárlást élménnyé varázsoljunk!

Elvárások a jelölttel szemben

ALAPVETŐ ELVÁRÁSAINK FELÉD:

Középfokú vagy felsőfokú végzettség
Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat és min. 1 év csoport vezetői tapasztalat (logisztika)
Pozitív hozzáállás, Can do attitűd
Magas szintű számítógép és MS Office ismeretek (főként Excel)
B kategóriás jogosítvány

IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

Jó kommunikációs képességgel rendelkezik, határozott személyiség, aki képes érvényesíteni az akaratát
Konstruktív, együttműködő és csapatjátékos
Önálló, proaktív, keresi a feladatokat
Strukturált gondolkodású, rendszerszemlélete van
Pontos, gyors, precíz, megbízható
Vállalat irányítási rendszerben-raktárkezelői programokban való jártas

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

ELŐNY:

SAP rendszer ismerete
Szépségipari cégnél szerzett tapasztalat

Feladatok

MIVEL JÁRULHATSZ HOZZÁ KÖZÖS CÉLJAINK MEGVALÓSULÁSÁHOZ:

Raktár ill. gyártási folyamatok operatív irányításában segítség nyújtás
Raktárvezető munkájának támogatása
Raktári és gyártási területen dolgozók koordinációjában segítségnyújtás
Raktári adminisztráció
Raktári munkában való aktív fizikai részvétel: ( Raktári bevételezés és kiadás, Belföldi és külföldi rendelések kezelése, nyomon követése , Számlakezelés , Kiszállítások ügyintézése, Hulladékkezelés, Rendelések összekészítése, csomagolása, számlázása, Áruátvétel, áruátadás )
Leltározás ill. selejtezési munkálatok
Riportok készítése

Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény és pozíció megjelölésével jelentkezz az alábbi címre: iroda@perfectnails.hu