Bér- és TB ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 15.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Bér- és TB ügyintéző kerestetik Budapestre.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- középfokú szakirányú bér és TB ügyintézői végzettség
- minimum 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- NexonBér program ismerete, használatában szerzett tapasztalat

- önállóság, jó problémamegoldó képesség, ügyfélközpontú szemlélet
- precizitás, pontos munkavégzés
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, PowerPoint, Excel, Outlook)
- Nexon4 program ismerete

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

- teljes körű bérszámfejtés, TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése
- a bérszámfejtéshez, a társadalombiztosításhoz, valamint a szakterülethez kapcsolódó adatok és dokumentumok pontos és naprakész vezetése
- munkaviszony/megbízási jogviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos bejelentési és bérügyviteli feladatok ellátása, munkaviszonnyal kapcsolatos változások lekövetése
- munkaidő-nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, javítása, egyeztetése, dokumentálása

- a társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, a kapcsolódó bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
- munkaidőkeretre vonatkozó szabályok betartásának ellenőrzése, nyomon követése
- munkáltatói igazolások elkészítése, levonások rögzítése, kezelése
- szervezeti egységekkel való kapcsolattartás
- adó- és járulékbevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok, a vezetés, valamint a társosztályok részére;
- a területet érintő jogszabályok és egyéb előírások naprakész ismerete

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Fényképes önéletrajzzal a bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail elérhetőségre a ”bér- és tb ügyintéző” tárgy feltüntetésével.