Java-fejlesztő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Szeged (Csongrád megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 15.
Várható kezdés: 2019. május 13.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest VAGY Szeged (lakhely szerint)

CÉGINFÓK:Java-fejlesztő kerestetik - videómegfigyelő rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó, folyamatosan fejlődő KKV-hez, két telephellyel, Budapesten és Szegeden.

Elvárások a jelölttel szemben

ELVÁRÁSOK:

- VAGY legalább 4 év szakmai tapasztalat Java fejlesztőként VAGY releváns diploma megléte + min. 2 év tapasztalat Java fejlesztésben
- Java programozási nyelv magasszintű ismerete
- Programozásban és adatmodellezésben, szoftverfejlesztésben szerzett gyakorlat

- Objektum-orientált fejlesztési gyakorlat
- Verziókövető rendszerek használata (Git)
- Linux programfejlesztői gyakorlat
- Integrált fejlesztői környezet (Eclipse, InteliJ, VS Code) ismerete
- Hálózati protokolok ismerete
- Szakmai angol ismerete, használata

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

FELADAT:

A videómegfigyelő rendszer kliens-szerver architektúrájának továbbfejlesztése, a back-end és az adatbázis szerverek kommunikációjának optimalizálása, a microservice struktúra tervezése és implementálása. A különböző kliensek (desktop, web, mobil) felhasználói felületeinek és ezeknek a microservice alapú back-endekkel való kommunikációjának tervezése, programozása és tesztelése.

JELENTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES:

Részletes szakmai önéletrajz, valamint a következő írásbeli visszaigazolás elküldése: „Elolvastam és elfogadom a www.reginajobs.hu oldalon található Adatvédelmi szabályzatot. Hozzájárulok elküldött adataim kezeléséhez visszavonásig, s továbbításához a munkáltatóhoz.”
E-mail: info@reginajobs.hu