Pénzügyi munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 16.
Várható kezdés: 2019. május 06.

Pénzügyi munkatársat keresünk.

A mysoft.hu egy dinamikusan fejlődő, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely immár 12 éve a számítástechnikai piac meghatározó szereplője. Ezért izgalmas, kihívásokkal teli és ösztönző lehetőséget kínálunk annak, aki lehetőséget keres arra, hogy kiemelkedhessen és fejlődjön. A mysoft.hu-nál egy vidám, energikus és hozzáértő csapattal fogsz együtt dolgozni.

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Precíz munkavégzés
- Önállóság, terhelhetőség és jó kommunikációs képesség
- Szakirányú ( pénzügy) végzettség
- Számítógép felhasználói ismeretek ( Excel, World...)
- Számviteli, pénzügyi, adózási alapismeretek
- Nyitott, energikus személyiség
- Megbízhatóság, alázatosság

  • Nincs -

Feladatok

FELADATOK:

- Számlázás
- Könyvelő munkájának segítése
- Banki utalások nyomon követése
- Ügyvezető munkájának támogatása
- Házipénztár kezelése
- Adatrögzítés

Várjuk jelentkezésedet a social@mysoft.hu email címünkre, fényképes önéletrajzoddal, benne fizetési igényed megjelölésével.