Kéz-és lábápoló, műkörmös

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 15.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Budapesti szalonjainkba keresünk kéz-és lábápoló valamint műkörmös munkatársat!(alkalmazotti jogviszonyban)

A Kleopátra Szépségszalon több mint 20 éves múlttal, országszerte 10 üzlettel, folyamatos fejlődésben lévő, évről-évre bővített foglalkozási körrel, egyre magasabb dolgozói létszámmal, üzlettel, valamint hosszú távú célokkal rendelkező vállalkozás. Mivel tudjuk, hogy Vendégeink szépségápolásra fordítható ideje korlátozott, az általunk nyújtott szolgáltatások szorosan összekapcsolódnak annak érdekében, hogy Vendégeink a lehető legrövidebb időn belül tudják azokat igénybe venni. Legfőbb célunk, hogy rugalmasan és kedvező áron szolgáljuk ki Vendégeinket kellemes, megnyugtató környezetben, jó hangulatban.

Elvárások a jelölttel szemben

Amiben számítunk a leendő munkatársunk tudására, hozzáértésére:

• szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk);
• vendégorientált hozzáállás;
• szakmai alázat a munka iránt;
• motiváltság a fejlődés érdekében;
• precíz, pontos és minőségi munkavégzés;
• mielőbbi beilleszkedés egy nagyszerű csapatba.

Amire mindenképpen szükség van a feladatok elvégzéséhez:

• szakirányú végzettség;
• jó kommunikáció;
• rugalmasság;
• önálló precíz munkavégzés.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

• képzettség, szakmai tapasztalat;
• elhivatottság.

Feladatok

Kéz-és lábápoló, műkörmös feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: Budapest XII., XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, úgy a „kéz-és lábápoló valamint műkörmös - budapest” tárggyal jutassa el részletes szakmai önéletrajzát a allas@kleoszalon.hu e-mail címre.

A jelentkező, a pályázat benyújtásával kifejezett hozzájárulását adja az adatkezeléshez azon adatokra vonatkozóan, amelyeket a pályázatában feltüntetett. Adatkezelési tájékoztatónkat, valamint bővebb információért látogasson el weboldalunkra a http://kleoszalon.hu/ címre.