Informatikus - hangtechnikus

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 18.
Várható kezdés: 2019. május 01.

A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara IT Üzemeltetési Irodájába keressük megbízható, önállóan dolgozni tudó, dolgozni akaró, hosszú távú elhelyezkedésben gondolkodó munkatársunkat.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Elvárások a jelölttel szemben

Amit kérünk:

- középfokú végzettség (érettségi, szakirányú – OKJ-s - végzettség előnyt jelent)
- gyors tanulási képesség
- összetett munkák elvégzésére való képesség
- hardver- és szoftver ismeret
- kedves, udvarias, együttműködő személyiség
- dolgozni akarás

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyként értékeljük:

- informatikai végzettség vagy tapasztalat
- hangtecnikai ismeretek
- idegen nyelvtudás

Érettségi, szakirányú – OKJ-s - végzettség előnyt jelent

Feladatok

Várható feladatok:

- a rendezvényekre megrendelt reprezentáció, hang- és vizuáltechnikai, valamint egyéb, kapcsolódó igények megszervezése, biztosítása
- a székházban megrendezésre kerülő rendezvények fizikai előkészítésében és lebonyolításában történő közreműködés
- rendezvények informatikai támogatása,
- közreműködés a BKIK székházában és regionális irodáiban felmerülő informatikai problémák elhárításában, telefonos és személyes segítségnyújtás,
- közreműködés a székházban lévő berendezések, informatikai eszközök és felszerelési tárgyak szükség esetén történő mozgatásában, áthelyezésében

Munkavégzés helye:
Budapest (I. kerület)

Munkaidő:
Teljes munkaidő (heti 40 óra), rugalmas munkaidővel

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz elküldésével, bérigény megjelölésével lehet a hr@bkik.hu e-mail címen 2019. április 18-ig.

Tájékoztatjuk a jelentkezőket, hogy a BKIK a jelentkezések feldolgozása folyamán teljes mértékben ügyel a személyes adatok biztonságára. A jelentkezésről mindenkinek küldünk visszaigazolást, azonban a feltételeinknek nem megfelelő végzettséggel rendelkezők jelentkezését nem áll módunkban figyelembe venni. A beérkezett önéletrajzokat csak a kiválasztás lezárásáig kezeljük, a befejezést követően nem tároljuk tovább.