Pénzügyi gazdasági asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 22.
Várható kezdés: 2019. május 01.

Pénzügyi gazdasági asszisztenst keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Téged keresünk, ha:

 érdeklődsz a pénzügyi és gazdasági folyamatok iránt
 Microsoft Office programok felhasználói szintű ismeretével rendelkezel
 alapos és pontos vagy
 képes vagy önállóan dolgozni és nem riadsz vissza a kihívásoktól
 felelősségteljesen végzed a munkádat
 jól kommunikálsz

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

  • Nincs -

Feladatok

Feladataid lesznek:

 megrendelések, reklámok koordinációja
 számlázás, számlák kezelése
 pénzügyi elszámolások készítése
 kontrolling feladatok
 napi kapcsolattartás a könyveléssel, partnerekkel
 üzleti döntéshozatal előkészítése, a cégvezetés munkájának támogatása
 aktív részvétel szerződések elkészítésében
 projektek pénzügyi és adminisztrációs feladatainak támogatása

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület

Hogyan tudsz jelentkezni hozzánk?
A fényképes önéletrajzodat küldd el a hr@mediasales.hu email címünkre, a tárgyban pedig tüntesd fel a „pénzügyi asszisztens” jeligét.