Kútkezelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Vecsés (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 22.
Várható kezdés: 2019. május 06.

Kútkezelő kerestetik Vecsésre.

Ha olvasod, akkor már tudod, hogy szükségünk van egymásra.

Elvárások a jelölttel szemben

Keresek kútkezelőket vecsési Shell töltőállomásra.

Egy műszak 12 óra, amiben nappali is és éjszakai műszak is van. A munkanapok száma átlagosan havi 15. Fontos, hogy akarj és tudj dolgozni. Időben érkezz meg hozzánk és a munkakörödhöz tartozó feladatokat végezd el, illetve legyél igényes magadra és a környezetedre.

Az sem baj, ha nem csináltad még, mindent megtanítok neked.

  • Nincs -

Feladatok

Kútkezelő feladatok ellátása.

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot a lentebb látható email címre vagy kereshetsz telefonon, munkanapokon 8-tól 16 óráig. Gyere el és próbáld ki magad!

Frankó Mária 20/393-8603 – email: h036@shmail.net