Online marketinges

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 22.
Várható kezdés: 2019. május 06.

Online marketingest keresünk.

Dinamikusan fejlődő cég vagyunk, Magyarország első számítógép alapú akkreditált nyelvvizsgáját kínáljuk országszerte, több mint 10 helyszínen. Csapatunkat folyamatosan bővítjük és most egy marketinges munkatársat keresünk, aki segédkezik termékünk sikeres piacra vezetésében. Irodánk Budapest V. kerület Anker-házban van.

Elvárások a jelölttel szemben

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
• Jó kommunikációs képesség
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Társalgási szintű angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
• Önálló projektvezetés, önálló munkavégzés
• Csapatjátékos
• Proaktív munkakultúra

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

Feladatok:

• Online kampányok indítása, kezelés
• Weboldalfejlesztés koordinálása
• Közösségi csatornák kezelése
• Grafikai munkák koordinálása
• „Growth hacking” kampányok tervezése, lebonyolítása

Ha szeretnél egy innovatív csapat tagjává válni és egy izgalmas új és hasznos termék bevezetésén dolgozni, jelentkezz hozzánk és küld el önéletrajzod a info@innostart.hu email címre.