Mérlegképes könyvelő

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány
Munkavégzés helye: Gyöngyös (Heves megye)
Jelentkezési határidő: 2019. április 29.
Várható kezdés: 2019. május 06.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány oktatási intézmények teljeskörű könyvelésére keres teljes munkaidős, regisztrált mérlegképes könyvelőt gyöngyösi irodájába.

Elvárások a jelölttel szemben

  • középfokú végzettség érettségivel
  • könyvelői tapasztalat

  • Nincs -

Feladatok

Oktatási intézményeink teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása.

Önéletrajzot a bér megjelölésével az iskolaalapitvany@maltai.hu e-mail várjuk.

A máltai szemléletmód szerint az igazi segítség nem csupán a pillanatnyi szükséget enyhíti, hanem annál sokkal többet ad. Ennél fogva a Magyar Máltai Szeretetszolgálat különös gondot fordít a gyerekekre. A karitatív szervezet 2011-ben létrehozta a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítványt, mely elláthatja a rá bízott iskolák és óvodák fenntartói feladatait.

A MAGYAR MÁLTAI SZERETETSZOLGÁLAT ISKOLA ALAPÍTVÁNY
pedagógus álláshelyek betöltésére keres kollégákat
- akik keresik a szakmai kihívásokat,
- akik vállalják, hogy hátrányos helyzetű tanulókkal foglalkoznak a mindennapokban,
- akik nem rutinból szeretnék ellátni a feladataikat,
- akik nyitottak az újszerű pedagógiai módszerekre,
- akik akarnak és tudnak csapatban, a csapatért, a csapatot formálva dolgozni.