Pénzügyi asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 10.
Várható kezdés: 2019. május 20.

Szeretnél filmes cégnél dolgozni? Itt a lehetőség!

A Prop Club főállású pénzügyi asszisztenst keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelölt határozott, pontos és határozottan megköveteli a pontosságot másoktól is.

Elvárás a hasonló területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat. Előnyt jelent a szakirányú végzettség és az angolnyelv-tudás.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent a szakirányú végzettség és az angolnyelv-tudás.

Feladatok

A munkakör fő feladatai:

Film és reklám produkcióinkon végzett munkáink elszámolása
Projektkasszák kezelése
Projekthez kapcsolódó utalások kezelése
Produkciókon dolgozó kollégák napidíjainak elszámolása és kifizetése
Valamint éves pénzügyi tervezés, tervadatok összehasonlítása a tényadatokkal, és ezekből rövid jelentések készítése

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a hr@propclub.hu címre várjuk.

A jelentkezés határideje 2019. május 10.

A Prop Clubról:
A Prop Club a magyar filmipar egyik legnagyobb és legismertebb látványtervező és berendező csapata. Elsősorban filmes produkciók látványtervezésével, berendezésével és kellékek bérbeadásával foglalkozik.

További infó: www.propclub.hu