Intézményvezető

Hirdetés feladója: Magyar Máltai Szeretetszolgálat Iskola Alapítvány
Munkavégzés helye: Tarnabod (Heves megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 15.
Várható kezdés: 2019. augusztus 01.

Az MMSZ Iskola Alapítvány Intézményeiben a tudás magas színvonalú átadásán, valamint az életkori és helyi sajátosságoknak megfelelő alapkompetencia-fejlesztésen túl a keresztény alapokon nyugvó, közösségi értékeket előtérbe helyező máltai szemléletmód erősítése is kiemelt célunk. Szakmai munkánk során nyitottak vagyunk a helyi sajátosságokat messzemenőkig figyelembe vevő újszerű megoldásokra, nevelési módszerekre.Ha szeretne egy igazán szenvedélyes és elkötelezett pedagógusi kar tagja lenni, ha hosszú távú munkalehetőséget keres, ha hivatásának tartja a hátrányos helyzetű gyerekek segítését és megfelel a kiírás feltételeinek, jelentkezzen a felhívásunkra!

Elvárások a jelölttel szemben

Alkalmazási feltételek:
• tanítói és/vagy általános iskolai tanári végzettség (egyetemi végzettség)
• közoktatási vezető szakvizsga
• legalább tíz év általános iskolai nevelési-oktatási gyakorlat
• vezetői tapasztalat
• büntetlen előélet

Személyi elvárások:
• ELVÁRT ISMERETEK: a köznevelés, a munkaügy, az igazgatás szakmai és jogi szabályai
• SZÜKSÉGES KÉPESSÉGEK: a jogszabályi rendelkezések gyakorlati megvalósítása, az esetleges működési rendellenességek felismerése, megfelelő intézkedések alkalmazása, döntésképesség
• SZEMÉLYI TULAJDONSÁGOK: közszolgálati elhivatottság, határozottság, magabiztos kapcsolatteremtő és konfliktuskezelő képesség, empátia, együttműködési készség

  • Nincs -

Előnyt jelent

• intézményvezetői, intézményvezető-helyettesi tapasztalat
• IPR program szerint működő intézményben szerzett tapasztalat
• Lépésről lépésre program szerint működő intézményben szerzett tapasztalat

Feladatok

• Szakszerűen vezeti az intézményt
• Biztosítja az intézmény törvényes gazdálkodását
• Irányítja az intézmény pedagógiai-módszertani megújulását
• Szervezi a pedagógiai feladatok szakszerű végrehajtását
• Vezeti a nevelőtestületet, megköveteli a színvonalas és lelkiismeretes pedagógiai munkát

Jelentkezési dokumentáció:
postázási címe: 1032 Budapest, Vályog utca 10.
elektronikus címe: iskolaalapitvany@maltai.hu

Jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:
• Europass önéletrajz
• Végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatai
• Erkölcsi bizonyítvány vagy annak igénylését igazoló irat
• Motivációs levél