HR gyakornok

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 31.
Várható kezdés: 2019. május 20.

Ha szeretnéd elkezdeni a karriered építését és releváns szakmai tapasztalatot szerezni HR területen multinacionális munkakörnyezetben, akkor jelentkezz partnercégünkhöz gyakornoki diákmunkára! Gyakornoki munkád során lehetőséged nyílik betekintést nyerni az új munkavállalók beléptetési folyamatába és ennek háttértámogatásában is részt vehetsz.

Elvárások a jelölttel szemben

  • precizitás;
  • jó kommunikációs képesség;
  • proaktív munkavégzés;
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • minimum heti 20 óra vállalása;
  • hétfőn mindenképp érj rá.

  • Nincs -

Feladatok

  • adminisztratív feladatok;
  • adatbázis kezelése, karbantartása;
  • hirdetések kezelése;
  • beérkező pályázatok előszűrése;
  • interjúk szervezése;
  • alkalmassági vizsgálatok szervezése.

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között, heti minimum 20 óra

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület