Ügyfélszolgálati ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 13.
Várható kezdés: 2019. június 03.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata, Újbuda Közterület-felügyelet ügyfélszolgálati ügyintéző munkatársat keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Középfokú végzettség
• MS Office felhasználói szintű ismeret
• Felelősségteljes munkavégzés
• Precizitás, pontosság
• Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány,
• Munkaköri alkalmasság (a 33/1998. (VI.24.) NM rendeletben foglaltak szerint),

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Feladatok

Ügyfélszolgálati ügyintéző feladatok ellátása.

Munkavégzés helye: 1115 Budapest, Fraknó u. 32/B-C.

Jelentkezés módja: Személyesen, postai úton (1115 Budapest, Fraknó utca 32/B-C.), továbbá elektronikusan a schveibert.julianna@ktf.ujbuda.hu email címre történő magyar nyelvű önéletrajz, végzettséget igazoló okmány megküldéssel.

A pozícióval kapcsolatban információt Schveibert Julianna nyújt, a 06 1688 6998 -as telefonszámon.