Idegenvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 15.
Várható kezdés: 2019. május 27.

A Sziklakórház Atombunker Múzeum részmunkaidős  idegenvezetőt keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Szükséges képességek és ismeretek

- Előadóképes, felsőfokú angol nyelvtudás
- Középfokú német/spanyol/olasz/orosz/francia nyelv ismerete előny
- Jó problémamegoldó képesség,
- Kiváló kommunikációs képesség
- Magabiztos, határozott fellépés,
- Idegenvezetői OKJ képesítés nem szükséges, de előny

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

Feladatok

Feladata

- Tárlatvezetés és tájékoztatás magyar, angol és egyéb nyelven, rugalmas munkabeosztásban
- Pénztáros munkájának támogatása
- Múzeum napi működésének biztosításában való közreműködés
- Rendezvényeken host/hostess feladatok betöltése.

- E-mail-ben a job@sziklakorhaz.hu e-mail címre fényképes magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél megküldésével