Iroda adminisztív munka - Budapest belvárosában

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest V. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 20.
Várható kezdés: 2019. május 24.

Azonnali munkakezdéssel Budapest V. kerületében lévő irodába kreatív adminisztratív munkakörbe új kolléganőt keresünk.

Elvárások a jelölttel szemben

Minimum középfokú végzettség

Jó kommunikációs készség szóban és írásban

Magabiztos számítógép és Internethasználat

Irodai munkát szoftverek ismerete, magabiztos használata (word, excel, powerpoint stb.)

Számlázásban könyvelési előkészítésben való jártasság

Jó fogalmazó készség

Tanulás iránti vágy

Önálló munkavégzés

  • Nincs -

Előnyt jelent

Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Google Drive rendszer ismerete, használati gyakorlat

Tartalom szerkesztésben, képszerkesztésben való jártasság, gyakorlat

Feladatok

Bejövő és kimenő levelek figyelése, ügyintézése

Iktatás

Számlázás

Könyvelés előkészítés

Levelek előkészítése

Ügyvezetés napi munkájának segítése

Online hírportálokra partnerek által küldött PR cikkek feltöltése

Online hírportálokra tartalom szerkesztés és feltöltés

Fényképes, szakmai önéletrajzokat az allas@mconet.hu e-mail címre várjuk.