Nyugdíjmegállapítási ügyintéző

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 20.
Várható kezdés: 2019. június 03.

Budapesten, Pest megyében élsz?Szeretnél biztosan bejelentve, jó körülmények között, rugalmas munkarendben, biztos munkahelyen dolgozni?

A Budapest Főváros Kormányhivatal nyugdíj-megállapítással foglalkozó nemzeti és nemzetközi területe friss munkaerőt keres kormánytisztviselői jogviszonyban.

Elvárások a jelölttel szemben

Az ideális jelölt a

- középfokú végzettséggel
(közgazdasági érettségi, vagy sima érettségi + OKJ-s végzettség (közgazdasági, ügyviteli, szociális, egészségügyi, honvédelmi, társadalombiztosítási, bérügyi, rendészeti, közszolgálati szakmacsoportok))

- felsőfokú végzettséggel
(bölcsészettudományi, gazdaságtudományi, egészségtudományi, társadalomtudományi, informatikai, közigazgatási, rendészeti, katonai, államtudományi)
rendelkezők köréből kerül ki.

  • Nincs -

Feladatok

Nyugdíj-megállapítással kapcsolatos feladatok elvégzése.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéshez küld önéletrajzod az alábbi címre: laubheimer.zsolt.laszlo@nyf.bfkh.gov.hu