Analitikus könyvelő

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 20.
Várható kezdés: 2019. június 03.

Cégünk analitikus könyvelőt keres.

Elvárások a jelölttel szemben

Várjuk min. 2 éves gyakorlattal rendelkező, akár GYED-en lévők jelentkezését. A munka rugalmasan, napi 4 órában végezhető.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előnyt jelent integrált ügyviteli rendszerekben végzett munka során szerzett tapasztalat.

Feladatok

Feladatok

• Analitikus könyvelés
• Tárgyieszköz-nyilvántartás
• Kontírozás
• Időszak végén feladások (összesítések) készítése
• Ellenőrző és összesítő kimutatások készítése, havi zárási feladatok előkészítése
• Részvétel az eredménykimutatás és a mérleg készítésében
• Bizonylati renddel kapcsolatos feladatok végzése
• Számviteli bizonylatok alaki ellenőrzése
• Készpénzbevételekkel, kiadásokkal, kötelezettségekkel és követelésekkel kapcsolatos jelentések és táblázatok összeállítása

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk. E-mail: vargasz@colop.hu. Tel.: 06/30/644-0036.