Eladó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 20.
Várható kezdés: 2019. június 03.

Szereted a pezsgést, a nemzetközi környezetet? Társalgási szinten beszélsz angolul és érettségid is van? Szívesen dolgoznál a repülőtéren?

Akkor Téged keresünk! Jelentkezz hozzánk eladónak!

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

- Közép vagy felsőfokú végzettség
- Magabiztos középfokú aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
- Vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, esztétikai érzék
- Segítőkész, lelkes és nyitott személyiség
- Megszakítás nélküli, több műszakos munkarend vállalása

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Előnyt jelent

ELŐNY: Kereskedelmi vagy szállodaipari tapasztalat

Feladatok

Pozíció leírása:
- A vásárlók kiszolgálása, értékesítés, tanácsadás
- A napi üzletmenet biztosítása (árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.)
- Pénztár kezelése

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. Kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő:
Megszakítás nélküli, több műszakos munkarend, teljes munkaidő

Kapcsolattartó:
Dombai Valéria
06 30 966 7786
valeria.dombai@randstad.hu