Pénzügyi asszisztens – XXII. kerület

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 31.
Várható kezdés: 2019. június 17.

Nagykereskedelmi céghez pénzügyi adminisztrátor kollégát keresünk, aki képes talpraesett hozzáállásával és pontos munkavégzésével támogatni munkánkat. Nyitott és pozitív személyiség, aki könnyen be tud illeszkedni egy fiatalos csapatba.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • pénzügyi ismeretek;
  • pontosság, határozottság;
  • jó kommunikációs készség;
  • precizitás.

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

  • hasonló munkakörben betöltött korábbi pozíció;
  • kereskedelemi területen szerzett tapasztalat.

Feladatok

Feladatok:

  • a cég központi forgalmának kezelése;
  • pénztár kezelése;
  • az ehhez tartozó adminisztrációs feladatok végzése;
  • könyveléshez tartozó adminisztrációs feladatok végzése (iktatás, számlák borítékolása, stb.).

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 22. kerület;
  • munkaidő: irodai nyitva tartás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen az alábbi linken, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Űrlap: http://www.produkteam.hu/allasajanlat/penzugyi_asszisztens__xxii_kerulet