Üzletvezető

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 20.
Várható kezdés: 2019. június 03.

Budapest szívében lévő divatékszerbolt keresi új üzletvezető kollégáját. A Thomas Sabo márka elismertségének támogatására keresi a Váci utcában lévő üzletébe kollégát.

Elvárások a jelölttel szemben

Az álláshoz tartozó elvárások:

Kereskedelmi végzettség.
Írásban és szóban is jól kommunikál angolul.
Csapatban jól dolgozik, alkalmazkodik a kollégáihoz.
Igényes megjelenés.
Pontosság felelősség tudatosság, megbízhatóság.
Vevőorientált, jó kommunikációs készséggel rendelkezik.
Felhasználó szintű számítógépes tudással rendelkezik.
Kasszát magabiztosan kezeli, papíralapú és elektronikus adminisztratív feladatokat pontosan és precízen vezeti.

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Felsőfok, szóban és írásban

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

Az árubeszerzés segítése, a megérkezett áru átvétele, raktározása, az adminisztrációs feladatok ellátása, bolti dolgozók tanítása, koordinálása, beosztás készítése.
Vásárlók köszöntése, fogadása.
Felvilágosítás, tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához.
Vevők kiszolgálása.
Pultok feltöltése áruval, árazás.
Közreműködés a leltározásban.
Áruátvétel, rakodás, raktározás.
Pénztárosi feladatok ellátása.

Jelentkezni az hr@str.hu-n lehetséges fényképes önéletrajzzal.