Karbantartó munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: ( megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 30.
Várható kezdés: 2019. május 31.

Csapatbővítés céljából keressük karbantartó munkatársainkat azonnali kezdéssel, alkalmazotti munkaviszonyra budapesti székhelyű, tűzvédelmi karbantartó - kivitelező céghez.

Elvárások a jelölttel szemben

• Megbízható, precíz munkavégzés
• Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
• Szakterületen szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat
• Tűzvédelmi szakvizsga (előny, de nem feltétel)
• „B” kategóriás jogosítvány, gépjárművezetési jártasság (előny, de nem feltétel)

  • Nincs -

Feladatok

• tűzoltó készülékek és tűzoltó vízforrások ütemezett karbantartása, ellenőrzése megadott helyszíneken
• tűzoltó készülékek és tűzoltó vízforrások felmerülő hibáinak javítása helyszínen és / vagy műhelyben
• az elvégzett munka dokumentálása elektronikus nyilvántartási rendszer használatával

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai, fényképpel ellátott és fizetési igényt tartalmazó önéletrajzával a titkarsag@mikola.hu címre.