Hivatalsegéd

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 27.
Várható kezdés: 2019. június 10.

Az ERŐMŰVHÁZ Nonprofit Kft. (www.eromuvhaz.hu) keresi érettségizett HIVATALSEGÉD munkatársát.

Elvárások a jelölttel szemben

Amit kérünk:

- műszaki-technikai érzék
- alapvető számítástechnikai ismeretek (szkennelés, fájlok átnevezése stb.)
- hajlandóság fizikai munka végzésére (rendezvények előtti rakodás, segítség kiállítások berendezésében és hasonlók)

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

- fénymásolás
- szkennelés, archiválás
- kisebb karbantartási munkákban a karbantartó segítése
- alkalmanként portási-infopultos feladatok ellátása

Érdemes tudni:
- teljes munkaidős állás a rendezvényeinkhez igazodva
- 1 hónapos munkaidő-keret
- munkahely: Budapest VII. kerületében
- határozatlan idejű szerződés 3 hónapos próbaidővel
- minden korosztály jelentkezését szívesen fogadjuk

Leendő munkatársunk szakmai önéletrajzát a papdi.erika@eromuvhaz.hu e-mail címre várjuk.