Operátor/Minőségellenőr Százhalombatta

Hirdetés feladója: Vis Verum kft.
Munkavégzés helye: Százhalombatta (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 31.
Várható kezdés: 2019. május 31.

Operátor és minőségellenőr pozícióba várjuk jelentkezését Százhalombattára.Cégünk 2008 óta nyújt professzionális megoldást a megbízó nagyvállalatoknak minőségellenőrzési területen.

Elvárások a jelölttel szemben

Több műszakos munkarend
Pontosság, monotóniatűrés, precizitás
Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság
Rugalmasság, mobilitás (B típusú jogosítvány és saját gépjármű előny)
Önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság

  • Nincs -

Előnyt jelent

B típusú jogosítvány és saját gépjármű előny

Feladatok

Autóülések fém alkatrészeinek összeszerelése

Munkavégzésre az ország több pontján is van lehetőség ingyenes szállással. Egyeztessen kollégánkkal, hogy Önnek melyik az ideális!
Ha érdekli az állás és szeretne többet megtudni jelentkezzen az alábbi e-mail címen allas@visverum.hu vagy hívja a +36 70 907-8642-es telefonszámot!