Adminisztrátor, logisztikai asszisztens

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Dunaharaszti (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 27.
Várható kezdés: 2019. június 10.

SPEED SPED'03 Kft.

Cégünk 2003-ban alakult, KKV és multinacionális ügyfélkörrel rendelkező, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalat. Irodánk Dunaharasztiban az M0 autóút mellett elhelyezkedő ipari parkban található. Csak gépjárművel lehet megközelíteni.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Adminisztrátor / logisztikai asszisztens

Elvárások a jelölttel szemben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

 biztos angol nyelvtudás
 önálló, felelősségteljes munkavégzés
 ügyfélorientált gondolkodás, jó kommunikációs készség
 kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség
 felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
 minimum középfokú végzettség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

 1-3 év szakmai tapasztalat
SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
 Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Szükséges nyelvismeretek

  • Angol - Középfok, szóban és írásban

Feladatok

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

 kapcsolattartás megbízókkal, alvállalkozókkal
 analitikus nyilvántartások naprakész vezetése
 szállítólevelek kezelése
 könyvelés részére nyilvántartások vezetése
 fuvarok nyomon követése, teljes körű adminisztrálása
 raktárral történő folyamatos egyeztetés
 esetleges reklamációk kezelése
 felmerülő ad hoc jellegű problémák kezelése
 már meglévő projektekben való aktív közreműködés
 a belső vállalatirányítási rendszer elsajátítása, önálló használata
 egyéb irodai adminisztráció

KAPCSOLAT: IMPORT@SPEEDSPED.HU