Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 29.
Várható kezdés: 2019. június 17.

Budapesti központú kereskedelmi cégünk irodájába keresünk TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT akár azonnali kezdéssel!

Hosszú távú, fix bérezésű munkalehetőség.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

• Középfokú végzettség
• 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Nincs -

Feladatok

Feladatok:

• Információ és segítségnyújtás a meglevő ügyfelek részére
• Bejövő telefonhívások fogadása, e-mailek megválaszolása
• Panaszkezelés, problémamegoldás
• Napi adminisztratív teendők elvégzése
• Értékesítők munkájának támogatása

Munkaidő:
• Heti 40 óra, változó beosztás szerint.

Munkavégzés helye:
• Budapest, II. kerület

Jelentkezéseiteket a schack.gabor@fizetesipont.hu e-mail címre várjuk, fényképes önéletrajzzal. A levél tárgya legyen: CC_MU