Junior Campaign Manager

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Budapest (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. május 31.
Várható kezdés: 2019. június 17.

Szia! Mi vagyunk a Cadreon és keressük új csapattagunkat…

…aki akár te is lehetsz,

ha Junior Campaign Manager-ként szívesen csatlakoznál hozzánk.

Kik vagyunk és mit csinálunk?

Az IPG Mediabrands ad tech unitja, a Cadreon budapesti kirendeltsége négy évvel ezelőtt indult azzal a céllal, hogy a cégcsoport CEE régióbeli médiaügynökségeinek programmatic kampányait szolgálja ki. Az iroda 2014-es indulása óta regionális tudásközponttá nőtte ki magát, megháromszorozta létszámát. A nemzetközi piacon is egyedülálló szakértelemmel rendelkező csapat felel a kampányokért, valamint az egyéb marketing technológiai megoldásokért.

Elvárások a jelölttel szemben

Nem várunk el előzetes szakmai tapasztalatot, mert örömmel megosztjuk veled a tudásunkat.

Ha jellemző rád:

•terhelhetőség
•precizitás
•csapatszellem
•technológai affinitás
•önálló munkavégzésre való készség
•elszántság egy új és gyorsan fejlődő terület megismerésére

  • Nincs -

Feladatok

Te lennél az, aki

•kezelné a nemzetközi márkák kampányait
•riportolna a kampányteljesítményről
•optimalizálná a kampányokat, a legjobb teljesítmény eléréséhez
•tartaná a kapcsolatot a társügynökségekkel
•szakmailag támogatná a kollégák munkáját

Akkor jelentkezz e-mailben a pozíció megjelölésével a talent.budapest@mbww.com címen!