Projektmenedzser gyakornok IT területre

Hirdetés feladója: Produkteam Kft.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. december 14.
Várható kezdés: 2019. május 31.

Téged keresünk, ha szeretnél belelátni egy multi működésben és releváns szakmai tapasztalatra tennél szert. Felvonókkal és mozgólépcsőkkel foglalkozó, nemzetközi partnercégünkhöz keresünk egy olyan diákot, aki összefogja és koordinálja az  IT-s hibák javításának folyamatát.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • jó kommunikációs képesség;
  • ügyfélközpontú személyiség;
  • megbízható munkavégzés.

  • Nincs -

Feladatok

  • meglévő és új ügyfelek teljes körű kiszolgálása;
  • beérkező telefonok fogadása, ügyfelek teljes körű tájékoztatása és megrendelések rögzítése;
  • reklamációk kezelése;
  • termékek értékesítése kimenő és beérkező telefonhívásokon keresztül;
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása.

Munkaidő: heti kb. 20-25 órában. Azonnali munkakezdéssel.