Ügyfél kapcsolattartó

Hirdetés feladója: Allas.us
Munkavégzés helye: Nagytarcsa (Pest megye)
Jelentkezési határidő: 2019. június 10.
Várható kezdés: 2019. június 17.

Irodaszerek kereskedelmével foglalkozó cég családias csapatába keresünk rátermett ÜGYFÉL-KAPCSOLATTARTÓ munkatársat.

Elvárások a jelölttel szemben

Elvárások:

-legalább középfokú végzettség;
-Excel, Word felhasználói szintű ismerete;
-kereskedelmi ismeretek;
-irodai munkakörben szerzett legalább 2 év tapasztalat;
-ügyfélközpontúság;
-jó konfliktuskezelő-készség;
-kiváló kommunikációs készség;
-rugalmasság.

Szükséges nyelvismeretek

  • Nincs -

Előnyt jelent

Előny:

-ügyfél-kapcsolattartói pozícióban eltöltött 1-3 év.

Feladatok

Feladatok:

-az ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailben;
-megrendelések feldolgozása; megrendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
-információk átadása az illetékes munkatársaknak;
-reklamációk kezelése;
-szállítólevelek, számlák készítése;
-árajánlatok készítése;
-akciók lebonyolítása, termékinformációk átadása az ügyfelek igényei szerint.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa, Ipari park

Munkavégzés ideje: 8:00-16:30, alkalmanként szombati leltár, melyet kompenzál a cég.

Munkába állás: akár azonnal.